Data Widgets

Data Widgets

Data Widgets je sada šesti vázaných ovládacích prvků ActiveX pro Microsoft Visual Basic
Hodnocení
3.5  (4 hlasů)
Váš hlas
Skóre
1.5
Poslední verze:
3.13 (Zobrazit všechny)
KE STAŽENÍ
Data Widgets podporuje OLE DB a ADO údaje závazné metody.
Data Grid control
The Data Grid ovládání je plně editovatelné vázané mřížky, které vám umožní upravit celou sadu záznamů, bez ohledu na velikost, na obrazovce, aniž byste museli psát nějaký kód. V jen pár kroků, můžete mít plně funkční program, který umožňuje uživatelům zobrazit, upravit, přidat a odstranit řádky v databázi, aniž by jediný řádek kódu! The Data Grid může pracovat v vázán, bez závazků, nebo AddItem režimu. Při práci v vázané režimu, Data Sítě komunikuje s hostitelským prostředím je ovládací prvek dat, který umožňuje vaše síť komunikovat s libovolnou databází data control je schopen pomocí.
Data Combo control
The Data Combo vlastní ovládací prvek je pole se seznamem, který lze použít k zobrazení/upravit hodnotu pole z jednoho záznamu nastavit zároveň poskytuje rozevírací seznam pole hodnot z jiné sady. The Data Combo funkce v vázán, bez závazků, a AddItem režimy.
Data DropDown control
The Data DropDown ovládání může být použit pro připojení Data sloupec Mřížka na rozevírací seznam hodnot z jiného zdroje dat. Tento zvyk ovládání je mřížka, která může být vázána na buňky v Data Mřížky (SSDBGrid) pro použití jako hodnota výběrového seznamu. The Data DropDown, při použití ve spojení s mobilním v Data Mřížky, funkce velmi podobné Data Combo. Jedna z výhod Data DropDown je, že to umožňuje cross-referenční údaje do hodnoty.
Hlavní Rysy:
- Tisk na papír
- Automaticky vývoz čisté HTML (Platformy a prohlížeče nezávislý)
- Export do oddělovači soubory
- Uložit a obnovit rozložení na design a spustit čas
- Plně integrované maskovaný úpravy
- Full Intellimouse podporu
- Tři údaje Modes Bound, bez závazků a Add Item
- Více styly sloupců
- Drag and Drop buněk
- Individuální písma, barvy a obrázky pro sloupce, skupiny řádků a buněk
- Tool Tips
- Více řádků
- Je ideální ListBox
- A mnohem více
Informace aktualizovány: