Data Widgets

Data Widgets

Data Widgets to zestaw sześciu powiązanych elementów ActiveX dla Microsoft Visual Basic
Ocena
3.5  (4 głosy)
Twój głos
Wynik
1.5
Najnowsza wersja:
3.13 (Zobacz wszystkie)
POBIERANIE
Data Widgets obsługuje OLE DB i dane ADO obowiązkowych metod.
Data sterowania siatki
Kontrola The Data Grid w pełni edytowalny siatkę z wiązaniem, co pozwala edytować cały zestaw danych, niezależnie od wielkości, na ekranie bez konieczności pisania kodu. W zaledwie kilku krokach, można mieć w pełni funkcjonalny program, który pozwala użytkownikom przeglądać, edytować, dodawać i usuwać wiersze w bazie danych bez pisania nawet jednej linii kodu! The Data Grid może pracować w granica, wolne lub w trybie AddItem. Podczas pracy w trybie Data siatki komunikuje się z kontrolą danych hosta środowiska, co pozwala na siatce komunikować się z dowolną bazą danych kontrola danych może korzystać.
Data sterowania Combo
The Data Combo niestandardowego formantu combobox, który może być używany do wyświetlania/edycji wartości pola z jednego rekordu w świadczeniu rozwijana lista wartości pola z innego zestawu. Funkcje The Data Combo w granica, wolne i AddItem trybów.
Data listą
Kontrola The Data DropDown może służyć do mocowania siatki kolumny Data na rozwijaną listę wartości z innego źródła danych. Ten formant niestandardowy siatka, która może być związana z komórki w siatce Data (SSDBGrid) do wykorzystania jako listy wyboru wartości. The Data DropDown, gdy używany w połączeniu z komórką w siatce Data, funkcji jest bardzo podobny do kombinowany Data. Jedną z zalet Data rozwijanej polega na tym, że pozwala ona cross-link na dane wartości.
Główne Cechy:
- Drukowanie na papierze
- Automatycznie eksportuje czysto HTML (Platformy i przeglądarki niezależny)
- Eksport plików z przegródkami
- Zapisać i przywrócić na projekt i czas pracy
- W pełni zintegrowane edycja maskach
- Wsparcie Full Intellimouse
- Trzy danych Modes Bound, bez ograniczeń i Add Item
- Kilka stylów kolumn
- Przeciąganie i upuszczanie komórek
- Niestandardowe czcionki, kolory i obrazy dla kolumn, grupy wierszy i komórek
- Tool Tips
- Kilka wierszy
- Dobrze ListBox
- I wiele innych
Aktualizacja informacji: