Data Widgets

Data Widgets

Data Widgets مجموعه ای از شش محدود کنترل های اکتیو ایکس برای Microsoft Visual Basic
امتیازدهی کاربر
3.5  (4 رأی)
رأی شما
نمره
1.5
آخرین نسخه:
3.13 (دیدن همه)
دانلود
Data Widgets پشتیبانی از OLE DB و ADO اطلاعات اتصال روش.
Data شبکه کنترل
The Data Grid کنترل به طور کامل قابل ویرایش محدود شبکه است که اجازه می دهد تا شما را به ویرایش کل رکورد صرف نظر از اندازه در صفحه نمایش بدون نوشتن هر کد. فقط در چند مرحله شما می توانید به طور کامل یک برنامه کاربردی است که اجازه می دهد تا کاربران را به مشاهده و ویرایش و اضافه کردن و حذف سطرها در یک پایگاه داده بدون یک خط کد! The Data Grid می تواند در محدود, بی بند و بار و یا AddItem حالت. در هنگام کار در حالت Data شبکه ارتباط با میزبان و محیط زیست را کنترل داده ها است که اجازه می دهد تا شبکه خود را به ارتباط برقرار کردن با هر پایگاه داده کنترل قادر است با استفاده از.
Data دسته کوچک موسیقی جاز کنترل
The Data Combo کنترل سفارشی دسته کوچک موسیقی جاز جعبه است که می تواند مورد استفاده برای نمایش/ویرایش یک مقدار فیلد از یک رکورد در حالی که ارائه یک لیست کشویی از مقادیر فیلد از یکی دیگر از مجموعه. The Data Combo توابع در محدود, بی بند و بار و AddItem حالت است.
Data کنترل کرکره
The Data DropDown کنترل را می توان مورد استفاده برای اتصال به یک Data ستون گرید به لیست کرکره ای از ارزش ها را از منبع دیگری از اطلاعات است. این کنترل سفارشی است که یک شبکه است که می تواند مرتبط به سلول در Data شبکه (SSDBGrid) برای استفاده به عنوان یک ارزش لیست انتخاب. The Data DropDown استفاده می شود که در رابطه با یک سلول در یک Data شبکه توابع بسیار شبیه به Data دسته کوچک موسیقی جاز. یکی از مزایای استفاده از Data کرکره است که آن را اجازه می دهد تا شما را به صلیب-مرجع اطلاعات را به یک مقدار است.
ویژگی های اصلی:
- چاپ مقاله
- به طور خودکار صادرات خالص HTML (پلت فرم و مرورگر مستقل)
- صادرات به فایل های تحدید
- ذخیره و بازیابی پوسته در طراحی و اجرای زمان
- به طور کامل یکپارچه نقاب ویرایش
- پشتیبانی Full Intellimouse
- سه داده Modes Bound های بی بند و بار و Add Item
- ستون های متعدد سبک
- کشیدن و رها کردن از سلول های
- فردی فونت و رنگ و تصاویر برای ستون ها ، گروه ها و ردیف ها و سلول های
- Tool Tips
- چند ردیف
- مناسب ListBox
- و خیلی بیشتر
اطلاعات به روز شده در: