Data Widgets

Data Widgets

Data Widgets Microsoft Visual Basic için Altı bağlı ActiveX denetimleri kümesidir
Kullanıcı puanı
3.5  (4 oy)
Oyunuz
Puan
1.5
En güncel sürüm:
3.13 (Tüm)
İNDIR
Data Widgets metotları OLE DB ve ADO veri destekler.
Data Kılavuz denetimi
The Data Grid kontrol bütün kayıtları bir dizi düzenlemek için, boyutu ne olursa olsun, ekran üzerinde herhangi bir kod yazmadan sağlayan tamamen düzenlenebilir bağlı bir tablodur. Sadece birkaç adım olarak, kullanıcıların görüntülemesine izin veren tamamen işlevsel bir program, düzen, tek bir kod satırı olmadan bir veritabanı ve silme satır ekleyebilirsiniz. The Data Grid ilişkili, ilişkisiz ve AddItem modda çalışabilir. Bağlı modda çalışırken, ızgara veri denetimi kullanarak yeteneğine sahiptir herhangi bir veritabanı ile etkileşim sağlayan ana bilgisayar ortamı veri kontrolü ile Data Kılavuz iletişim kurar.
Data Açılan kontrol
The Data Combo özel denetim başka bir set alan değerleri açılan bir liste sunarken, alan değerini düzenlemek için bir kayıt kümesinden/görüntülemek için kullanılan bir açılan kutu var. İlişkili, ilişkisiz ve AddItem modlarında The Data Combo fonksiyonları.
Data Açılan denetimi
The Data DropDown kontrol verileri başka bir kaynaktan değerleri açılan liste için Data Izgara bir sütun eklemek için kullanılır. Bu özel denetim hücrelere değer seçim listesi olarak kullanmak için (SSDBGrid) Data kılavuzunda bağlı bir tablodur. Data Combo The Data DropDown, bir hücre ile birlikte Data bir Kılavuz olarak kullanılır, fonksiyonları çok benzer. Bir değer için referans verileri, çapraz izin Data Açılan avantajlarından biri.
Ana Özellikleri:
- Baskı için kağıt
- Platform ve tarayıcı) HTML saf otomatik olarak ihracat bağımsız
- İhracat sınırlandırılmış dosyalar için
- Kaydet ve tasarım düzenleri geri yükleme ve çalıştırma
- Tam entegre maskelenmiş düzenleme
- Full Intellimouse destek
- Üç veri Modes Bound, İlişkisiz ve Add Item
- Birden fazla sütun stilleri
Hücre - sürükle ve Bırak
- Tek tek yazı tiplerini, renkleri ve sütunlar için resimler, gruplar, satır ve hücreleri
- Tool Tips
- Birden fazla satır
- Yaptığı mükemmel ListBox
- Ve çok daha fazlası
Bilgi güncellenme tarihi: